Kontakt

Dział Handlowy - sprzedaż hurtowa i detaliczna

Dział Budowlany - usługi wod-kan-gaz


42-200 Częstochowa ul. Jagiellońska 117/119

Telefony: +48 34 365 05 23,  793 649 100,  793 602 758

Centrala wewn: Sprzedaż: 21,  Dział Budowlany: 25,  Księgowość: 23

Fax: +48 34 506 50 14

Godziny otwarcia:

pon. - pt.:  7.00 - 17.00

soboty:  7.00 - 13.00

e-mail:

handlowy@hydrogaz.com.pl

budowlany@hydrogaz.com.pl

hydrogaz@hydrogaz.com.pl

ksiegowosc@hydrogaz.com.pl

www.hydrogaz.com.pl

 

Oddział Wodzickiego - sprzedaż hurtowa i detaliczna

42-200 Częstochowa ul. Wodzickiego 64/66

tel/fax. 34 361 50 52

Godziny otwarcia:

pon. - pt.:  7.00 - 17.00

soboty:   7.00 - 13.00

 

Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu

Daniel Urbański

tel. 508 260 084

handlowy@hydrogaz.com.pl

durbanski@hydrogaz.com.pl

 

Kierownik Sprzedaży:

Łukasz Kuban

tel. 513 012 800

lkuban@hydrogaz.com.pl

 

Przedstawiciel Handlowy:

Mariusz Srebny

tel. 501 852 629

msrebny@hydrogaz.com.pl

 

Specjalista ds. sprzedaży:

Robert Sosna

tel. 501 852 629

rsosna@hydrogaz.com.pl

 

Specjalista ds. sprzedaży:

Przemysław Halemski

tel. 501 852 652

phalemski@hydrogaz.com.pl

 

Specjalista ds. sprzedaży (oddział. ul. Wodzickiego):

Rafał Kuban

tel/fax. 34 361 50 52

 

Specjalista ds. sprzedaży (oddział. ul. Wodzickiego):

Michał Operacz

 

 

Dział Budowlany - usługi

Telefon: +48 34 506 50 12

Centrala wewn: 25

 

Kierownik Działu Budowlanego

Michał Dziubiński

tel. 512 225 946

budowlany@hydrogaz.com.pl

 

Logistyka, Dział ofert:

Radosław Golis

tel. 501 852 942

Centrala wewn: 25

 

Księgowość:

Róża Dzionek

tel. 501 852 944

+48 34 506 50 13

Centrala wewn: 23

ksiegowosc@hydrogaz.com.pl

 

 

Oferta handlowa

Rury i kształtki PCV, PE, PP, betonowe

Systemy odwodnień

Studnie kanalizacyjne

Armatura wodna i gazowa

Włazy żeliwne kanałowe, wpusty żeliwne

Materiały instalacyjne, technika grzewcza

Grzejniki, kotły grzewcze

Wyposażenie łazienek

Oczyszczalnie, separatory, zbiorniki